9.02.2015

Ostatnia prosta.

      Do wtorku, do godz. 12. można głosować na swoje ulubione blogi. 
Na 383 uczestników, mój blog zajmuje jak dotąd 17 miejsce;) Jest nieźle, ale tylko 10 blogów z największą ilością głosów przejdzie do 2 edycji. (gdyby tak jeszcze wszystkie miłe słowa i "Lubię to" miały przełożenie na ilość wysyłanych sms-ó;)
     Zgłosiłam swój blog do konkursu z kilku powodów: czystej ciekawości, potrzeby sprawdzenia się, ale przede wszystkim dlatego, że realizując zdjęcia dla Blog Forum Gdańsk 2014 poznałam wielu fantastycznych i ciekawych ludzi, którzy pokazali mi, że świat B(V)logerów może być równie interesujący i wartościowy co ten w realu.
     Zgłaszając się do kategorii "pasje i twórczość", bo od 6 lat, od kiedy prowadzę blog, nie zarabiam na nim, uważałam, że ta właśnie kategoria jest mi bliższa. Decyzją organizatorów blog mój przeniesiono do kat. "specjalistycznych i firmowych", i tak przyszło mi konkurować z blogiem m.in. 'dla użytkowników e-papierosów'. Ale żeby nie było, że się mażę;)  Głosowanie wciąż trwa!
      W tym miejscu (zdecydowanie łatwiej jest dawać niż prosić, to już wiem) chciałabym poprosić te osoby, które tu czasem zaglądają, którym tu choć trochę podoba się, by wysłali TYLKO 1 SMS za jedyne 1,23 zł. o treści H11973 na numer 7122 (w treści sms-a bez spacji!)
Dochód z akcji w całości trafi do podopiecznych "Fundacji Dzieci Niczyje", (wiec się nie zmarnuje;) 
Tym wszystkim, którzy już zagłosowali i wspierają mnie udostępniając informacje - SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ:)

Obserwatorzy