23.08.2010


remont na ASP

9 komentarzy

 1. remont remontem a fota genialna ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. proponuję: ostrożniej z tymi wielkimi słowami..
  (i nie mówię tu o 'fota';/)

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja wcale nie czuję klimatu... niby facet, niby coś wiadomo (~~katolik, elegancik), ale tak na prawdę za wiele trzeba się domyślać. w większości przypadków mi to pasuje, tutaj zwyczajnie czuję że nie wiem o co chodzi ;p

  światło też mnie zastanawia. czym palone? słońce to to nie jest ;p i na pracownika remontowego to on nie wygląda...
  więc o co chodzi? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. chrystepanieratunku!
  'katolik, elegancik'; 'czym palone'.
  spotkałam "ciało obce", zrobiłam zdjęcie, podoba się, albo się nie podoba..
  jeśli mam dopisywać historyjki do każdego zdjęcia, to może lepiej ja zajmę się np. ekonomią. skończyłam liceum ekonomiczne..

  OdpowiedzUsuń
 5. Renato! Tak, zgoda, Nie “fota”, a “zdjęcie” lub “fotografia”. Przyznaję, że >>fota<< to słowo dobre dla serwisów ‘społecznościowych’ a nie blogów ‘fotograficznych’.
  Dlaczego to zdjęcie mi się podoba ? Bo kapitalnie jest uchwycona chwila i napięcie (napięcie sygnalizują te łańcuchy, które dobitnie pokazują „z jaką osobą mamy do czynienia”) plus te skrzyżowane ręce, które również komunikują „reszcie świata” stosunek fotografowanego do niej samej. Paradoksalnie, fakt, iż fotograf obciął to zdjęcie zręcznie obnaża słabość tej „silnej” postawy i próbę polemiki z nią. Dlatego właśnie zdjęcie jest dla mnie świetne. OK, jeśli nie chcesz „genialne” powiem „bardzo dobre”, ale tak czy inaczej bardzo mi się podoba, bardzo je czuję. Do tego wszystkiego to światło Twoje, ktore bardzo mi pasuje. Jest lekko za ciemne, ale nigdy "przeciągnięte", "poruszone".
  PS
  Nigdy nie zrobiłem fajnego zdjęcia ‘bez twarzy” ... Ale uwielbiam takie ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. naskrajulasu - Ty to wszystko widzisz patrząc na jedno zdjęcie??? Podziwiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. @adamek - a dlaczego by nie ?? Uwielbiam zdjęcia Renaty i chętnie się nad nimi zastanawiam. To nie sa dla mnie "foty" jakich tysiące widzę w necie, tylko zdjęcia warte obejrzenia i refleksji. pozdrawiam regularnego obserwatora bloga RD ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fotki to są na nk :) Poprzedni post oczywiście bez kwasu pisałem. Po prostu jakoś ciężko przychodzi mi takie interpretowanie. Sam lubię robić "szybkie" zdjęcia, a na takie nad którymi będzie się mógł widz zastanawiać, mam nadzieje że przyjdzie jeszcze pora. Pozdrawiam człowieka z lasu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. uważam, że każdy - kto posiada blog'a powinien dostać nagrodę za "coś". Piszę tak, ponieważ od momentu przyznania nagrody średnia liczba komentarzy pod foto zwiększyła się i to znacznie. Martwi mnie to tyle, że prócz stale patrzących na pracę palca wskazującego albo węzyka spustowego RD - pojawili się obserwatorzy z komentarzami typu a'la "palone" :) co kojarzy mi się z formami dla poczatkujących miłośników foto, gdzie każdy się "zna" (tu: na wszystkim). Blog RD porównałbym do białego chleba: nie każdemu może smakować, ale to kwestia indywidualna, są tacy którzy go wcale nie jedzą - ale są też tacy, dla których to powszedniość, może nawet zazębia się z czymś sakralnym -?
  pozdr. cichy wielbiciel (twórczości)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy